Randki

Jak nie zostać przyjacielem kobiety

Niestety dosyć często na początku relacji damsko męskiej można usłyszeć od kobiety słowa: „zostańmy przyjaciółmi” Co one tak naprawdę oznaczają oraz jak nie zostać przyjacielem kobiety wyjaśnimy w tym artykule.
Jak nie zostać przyjacielem kobiety

Słowa wypowiedziane przez kobietę „zostańmy przyjaciółmi” nie oznaczają nic innego jak koniec związku! Często jest to bardzo trudne do zrozumienia i zaakceptowania przez mężczyznę. Pojawiają się próby przekonywania byłej partnerki, prośby, a czasem nawet groźby. Niestety prawda jest taka, że nic to nie da. Kobieta podjęła już decyzję, że to już koniec związku. Często do tej decyzji dochodziła od dłuższego czasu i tylko czekała na odpowiedni moment, aby zakończyć ten związek.

Dlaczego się tak stało? Przyczyn może być wiele. Czasem kobieta spotykała się z mężczyzną z nudy, chęci zabicia czasu, czy też presji przyjaciół lub rodziny. Innym razem facet popełnił wiele błędów na początku znajomości i „zabił” szacunek i zainteresowanie dziewczyny. Jakie to błędy? Zostały one opisane w artykule „Jak (nie) uwieść kobiety„

Odpowiedź na pytanie: „Jak nie zostać przyjacielem kobiety” nie jest łatwa. Każdy mężczyzna na początku znajomości powinien budować relację z kobietą ostrożnie i jednocześnie obserwować zainteresowanie oraz zaangażowanie kobiety w ten związek. Tym samym nie może dopuścić do tego, aby zostać przyjacielem kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*