Randki

Jak się umówić na randkę mając numer telefonu?

Jak się umówić na randkę mając numer telefonu?

Jeśli otrzymałeś numer telefonu od dziewczyny to oznacza najczęściej, że choć trochę ją sobą zainteresowałeś i jest dosyć duża szansa, że się z tobą umówi na randkę. Po kilku dniach od otrzymania numer dzwonisz do dziewczyny. Telefon warto wykonać w godzinach popołudniowych, gdy jesteście już po pracy lub szkole.

Sama rozmowa telefoniczna nie powinna być zbyt długa i trwać około 2-5 minut rozmowy.Przedstawiasz się, pytasz czy rozmawiasz z tutaj imię Twojej nowej znajomej (tak na wszelki wypadek, żeby nie umówić się z jej mamą, bądź koleżanką jeśli z jakiś niewiadomych przyczyn odebrała by jej telefon:)).

Nawiązujesz na początku rozmowy do jakiegoś tematu, o którym rozmawialiście jak się poznaliście np. na jak miała mieć jakiś egzamin to można zapytać „jak jej poszedł ”, czy też jakiś inny temat, który pojawił się, gdy się poznaliście. Ma to być zwykła koleżeńska konwersacja, bez żadnej spiny, chęci przypodobania się jej, komplementów itp., 2-5 minuty 2-5 tematów i proponujesz jej spotkanie w sposób pewny siebie, czyli dokładnie tak jak zabrałeś numer telefonu.

Reakcje na propozycje spotkania na randce

Mówisz spotkajmy się np. w Mc Donaldzie w czwartek o godzinie 18-stej i czekasz na jej reakcje. Reakcje są dwie: dobra i zła;) Dobra, że się zgodzi i wtedy Ty kończysz rozmowę mówiąc np. „do zobaczenia”. Ta zła, że się nie będzie chciała spotkać, przy czym dziewczyny zazwyczaj nie powiedzą tego Ci wprost tylko, że nie da rady, albo, że wtedy umówiła się z koleżanką lub jeszcze poda milion innych ciekawych wymówek. Znaczy wtedy to jedno, i tylko jedno, że ona nie ma się ochoty z Tobą spotkać!!!. Cóż jej strata:)

Żegnasz się z nią i zapominasz o niej. Nie ma sensu ponownie do niej dzwonić, gdyż pewnie następnym razem odmówi również. Jest jeszcze jedna rzecz – czasem może ona faktycznie nie mieć wtedy czasu, nie mniej jeśli będzie chciała się z Tobą spotkać, to w takiej sytuacji z pewnością poda Ci jakiś inny termin spotkania.

Jeśli będzie on Ci pasował to się po prostu na niego zgódź, jeśli Ci nie odpowiada zaproponuj inny termin. Reasumując: podajesz dokładny czas spotkania i miejsce, a dziewczyna na to przystaje, albo podaje Ci inny termin. Czasem rzeczy proste są najtrudniejsze.

Mam nadzieję, że artykuł wyjaśnił sprawę – jak umówić się na randkę. Zapraszamy do zapoznania się z innymi ciekawymi poradami odnośnie randek i związków.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*